ورود کاربران


سمینار تخصصی اتوماسیون صنعتی برگزار شد

سمینار تخصصی اتوماسیون صنعتی برگزار شد

تاریخ : چهار شنبه 17 بهمن 1397
ساعت: 21 : 8   بازدید کنندگان : 180 بازدید
  نسخه چاپی

سمینار تخصصی اتوماسیون صنعتی برگزار شد

گروه اتوماسیون صنعتی _ مرکز آموزش های تخصصی کاربردی معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف، همایش اتوماسیون صنعتی را با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان اجرایی صنایع مختلف از جمله صنایع خودرو سازی، صنایع شیمیایی و پتروشیمی، صنایع فولاد، صنایع نظامی،قطعه سازان و...برگزار کرد.

در این سمینار که 12 بهمن ماه در سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد، مباحث مربوط به کابردهای اتوماسیون صنعتی در زمینه ی Process & factory Automationو جایگاه اتوماسیون صنعتی در صنایع داخلی ایران، عارضه یابی و بررسی مسائل و مشکلات تجهیزات اتوماسیون صنعتی در صنایع داخلی بررسی شد. موضوع انقلاب چهارم صنعتی، رویکردها و ‌تحولات حوزه اتوماسیون صنعتی و بررسی تجهیزات زیمنس و معرفی نسل جدید تجهیزات در حوزه اتوماسیون صنعتی از دیگر مباحث ارائه شده در این همایش می باشد.
در بخش پایانی این همایش، کارگاه عملی انجام تنظیمات سخت افزار ی و نرم افزار تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی به صورت کاملا عملی و با مشارکت حاضران اجرا شد.

نظر به استقبال مدیران و کارشناسان حوزه اتوماسیون صنعتی، این همایش در ماه های آینده نیز برگزار می شود.
علاقمندان به حضور در این همایش می توانند با مرکز آموزش های تخصصی کاربردی به شماره 66075641 تماس و یا به سایت  sctae.jdsharif.ac.irمراجعه نمایند.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)