ورود کاربران


برگزاری کارگاه آموزشی توان افزایی فعالین زن استان چهارمحال و بختیاری

برگزاری کارگاه آموزشی توان افزایی فعالین زن استان چهارمحال و بختیاری

تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396
ساعت: 42 : 10   بازدید کنندگان : 961 بازدید
  نسخه چاپی

برگزاری کارگاه آموزشی توان افزایی فعالین زن استان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی منطقه چهارمحال و بختیاری کارگاه آموزشی توان افزایی فعالین زن استان با محوریت ارتباطات هدفمند و اثربخش سازمانی و آشنایی با جایگاه زنان در برنامه های توسعه ، به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری، توسط جهاد دانشگاهی برگزار گردید.

وحید خلیلی اردلی، رئیس جهاد دانشگاهی، دهم دی ماه 96 در آیین آغاز این کارگاه های آموزشی، ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان، با اشاره به حضور اقشار مختلف بانوان ازجمله شوراهای اسلامی شهر و روستا، دهیاران، بخشداران، خبرنگاران، جامعه ورزش زنان استان، تسهیلگران و کارآفرینان زن و فعالین حوزه اجتماعی در این کارگاه ها، اظهارکرد: افزایش توانمندی بانوان در زمینه ارتباطات سازمانی و آشنایی با برنامه های توسعه، از اهداف برگزاری این کارگاه  آموزشی بوده است. 

فاطمه دوستی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری نیز با شروع این کارگاه آموزشی اظهار داشت : توان افزایی زنان و بانوان در از ابتدای دولت یازدهم دراولویت قرار گرفته است . خانم دوستی با اشاره به اهمیت آموزش زنان در جامعه و ارتقاء مهارت های فردی و اجتماعی زنان گفت : زنان در همه عرصه ها و سطوح جامعه مشاء اثر هستندو با آموزش بانوان، جامعه مورد آموزش قرار خواهد گرفت . خانم دوستی بر استمرار آموزشهای گروه مخاطب زنان تأکید کرد و افزود :  برای پیشرفت در مسیر توسعه و ایجاد اشتغال پایدار این قشر از جامعه، باید باور زنان نسبتبه خودشان و نگرش جامعه به آنها را تغییر دهیم.

شایان ذکر است در اجرای کارگاه های آموزشی توان افزایی فعالین زن استان از تاریخ هشتم تا یازدهم بهمن ماه 96، علاوه بر اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری و جهاد دانشگاهی، اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان جهاد کشاورزی نیز همکاری داشته اند.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)