ورود کاربران


دوره آموزشی "روابط سالم زوجین" در شهرستان گرمی برگزار شد

دوره آموزشی "روابط سالم زوجین" در شهرستان گرمی برگزار شد

تاریخ : شنبه 07 بهمن 1396
ساعت: 57 : 11   بازدید کنندگان : 1028 بازدید
  نسخه چاپی

به همت جهاددانشگاهی؛

دوره آموزشی "روابط سالم زوجین" در شهرستان گرمی  برگزار  شد

مسئول مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی شعبه گرمی از برگزاری دوره آموزشی "روابط سالم زوجین" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل، محمد فتوحی بااعلام این خبر افزود: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با مباحثی همچون شایع ترین علل تعارضات در روابط زوجین، بررسی اختلالات جسمی و روحی از منظر پزشکی و نقش ماهواره،اینترنت در فروپاشی نظام خانواده آشنا شدند.

وی طول مدت دوره آموزشی روابط سالم زوجین را ۸ ساعت عنوان و تصریح کرد: به منظور ارتقای سطح آگاهی زوج ها و استوارسازی نظام خانواده برای کارکنان ادارات زندان و ورزش گرمی برگزار شد.

 مسئول مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی شعبه گرمی از برگزاری آزمون پایان دوره آموزشی"کارآفرینی" با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) در این مرکز خبر داد واظهار کرد: هدف از برگزاری این دوره آشنایی شرکت کنندگان با مباحثی همچون اصول و مبانی کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، فنون مذاکره بازاریابی، پرورش ایده و کسب و کار، انواع مدل ها، قوانین و مقررات، راه اندازی  و مدیریت کسب و کار بود.

محمد فتوحی با بیان اینکه در این دوره فراگیران به مدت ۵۰ ساعت به صورت تئوری و عملی در قالب کارگاه آموزش دیدند خاطرنشان کرد: به شرکت کنندگان این دوره ها پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایانی، گواهینامه معتبر اعطا می شود.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)