ورود کاربران


مجموعه کارگاه‌های تجاری سازی ایده در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان

مجموعه کارگاه‌های تجاری سازی ایده در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان

تاریخ : دوشنبه 11 دي 1396
ساعت: 18 : 19   بازدید کنندگان : 537 بازدید
  نسخه چاپی

مجموعه کارگاه‌های تجاری‌سازی ایده با رویکرد ایجاد ایده‌های فناور و تبدیل ایده به استارتاپ در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، معاون آموزشی این واحد اظهار داشت: مجموعه کارگاه‌های تجاری‌سازی ایده با رویکرد ایجاد ایده‌های فناور و تبدیل ایده به استارتاپ، از تاریخ بیست و سوم آبان ماه سال جاری در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان به همت دفتر کارآفرینی این مرکز آغاز شد.

غلامرضا انداده گفت: موضوعاتی که تاکنون مورد بحث قرار گرفته؛ مبانی مدیریت راهبردی کسب و کار و طراحی طرح کسب و کار(مراحل راه‌اندازی کسب وکار و موارد مورد نیاز برای جذب سرمایه‌گذار)،  اصول اولیه تیم‌سازی و همکاری تیمی و مزایای رقابتی در کسب و کار (بخش‌بندی بازار و ارائه ارزش مناسب به هر بخش بازار)

وی افزود: سخنرانان و حامیان شرکت کننده در این کارگا‌ه‌ها گروهی از مشاوران کسب و کار در حوزه تجارت الکترونیک، بازاریابی و فروش، امورمالی، وب و زیرساخت شبکه و امنیت شبکه می‌باشند.

شایان ذکر است این دفتر در ادامه فعالیت‌های خود در نظر دارد با حمایت معنوی از کسب و کارهای نوپای دانشجویی زمینه بهره‌برداری از نیروی جوانی و تخصص دانشجویان را در راستای ایجاد کسب و کار مناسب و موفق فراهم نماید.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)