ورود کاربران


حذف نام جهاد دانشگاهی از لیست مؤسسات غیرمجاز سلامت

حذف نام جهاد دانشگاهی از لیست مؤسسات غیرمجاز سلامت

تاریخ : چهار شنبه 10 آبان 1396
ساعت: 50 : 14   بازدید کنندگان : 371 بازدید
  نسخه چاپی

با توجه به درج اشتباه نام جهاد دانشگاهی در لیست مؤسسات غیرمجاز مجری دوره‌های طب سنتی، با پیگیری‌های اداره کل برنامه‌ریزی و توسعه آموزش، نام جهاد دانشگاهی از لیست مؤسسات فوق حذف گردید.

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه آموزش جهاد دانشگاهی گفت: در چارچوب تفاهم‌نامه آموزشی، پژوهشی و درمانی مبنی بر استفاده از ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی آموزشی و پژوهشی جهاد دانشگاهی در زمینه طب سنتی با پیگیری‌های انجام شده، نام جهاد دانشگاهی از لیست مؤسسات غیرمجاز حذف گردید.

 آقای دکتر کلانتری گفت براساس تفاهم‌نامه منعقده‌، اجرای دوره‌های آموزشی تحقیقاتی، دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری کوتاه مدت و بلندمدت، انتشار کتب و نشریات، راه‌اندازی مرکز درمانی طب سنتی، اجرای طرح‌های مشترک آموزشی، تحقیقاتی و مطالعاتی در سطح استانی و ملی، برگزاری نشست‌ها و کارگاه‌‌های آموزشی با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و هم‌چنین انجمن طب سنتی ایران در قالب تفاهم‌نامه فی‌مابین بلامانع است.

وی افزود براساس جلسات برگزار شده با مدیرکل دفتر طب سنتی و رییس انجمن طب سنتی و نامه صادره از سوی دفتر طب سنتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هرگونه فعالیت در حوزه طب سنتی در چارچوب تفاهم‌نامه منعقده بلامانع بوده و نام جهاد دانشگاهی از لیست مؤسسات غیر مجاز حذف گردیده است.

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه آموزش اعلام نمود دوره‌های پیشنهادی در زمینه طب سنتی توسط سازمان‌ها، واحدها، پژوهشگاه‌ها،  پژوهشکده‌ها و سایر مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی با بررسی و تصویب در کمیته مشترک قابل اجرا می‌باشد. 


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)