ورود کاربران


هفتمین پیش رویداد تکانش، به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار شد

هفتمین پیش رویداد تکانش، به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی برگزار شد

تاریخ : دوشنبه 08 آبان 1396
ساعت: 37 : 22   بازدید کنندگان : 359 بازدید
  نسخه چاپی

هفت قدم برای پیش رویداد تکانش با محوریت هزار نفر ساعت آموزش تجربه محور در جهت توانمندسازی گروه‌ها برای حل مسائل تعلیم و تربیت برداشته شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، هفتمین پیش رویداد تکانش، چهارم آبان‌ماه، با محوریت آموزش تجربه محور و کار گروهی در حوزه آموزش، تعلیم و تربیت به همت مرکز رشد واحدهای فناور هنرهای قرآنی و بنیاد فرهنگ و تربیت برهان برگزار شد.

در پیش‌ رویداد هفتم، ۱۰ تیم حضور داشتند که به موضوعاتی همچون؛ ارتباط مؤثر والدین و فرزندان، تسهیل‌‏گری رسیدن به آرزوها، تناقض مطالبات فرهنگ جامعه اسلامی و مطالبات و برنامه آموزش‏ و ‏پرورش از دختران، سامانه تعاملی استعدادیابی، نقش مساجد در شکل‏‌گیری تربیت اجتماعی، من مادر/ پدر به دنیا نیامده‌‏ام، تربیت نسلی آماده مسئولیت، مدرسه شخصیت (استعدادیاب) مبتنی بر ‏IT، چگونگی تربیت نسلت وحیدی موفق و کارآمد، ماشین آدم‏‌سازی نمی‏‌خواهیم (عدم توجه به تفاوت‏‌های فردی)، خلأ عملکردی مدارس مذهبی در تربیت نسل اسلامی، تفاخر بین دانش‌آموزان برای داشتن ویژگی‌هایی بدون نقش داشتن در به وجود آوردن آن پرداختند.

مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی دوره آموزشی ایده‌پردازی و خلاقیت در حوزه آموزش و تعلیم و تربیت را با هدف شناسایی افراد خلاق و حمایت از طرح‌های برتر برای تبدیل به محصولات نوآورانه برگزار می‌کند و در این دوره‌ها افراد به صورت نظری و سپس عملی مراحل مختلف ایده‌پردازی برای حل مسائل و تولید محصولات نوآورانه را می‌آموزند.

در طی این برنامه هفت پیش رویداد برگزار شد که سه ماه به طول انجامید و در مجموع بیش از هزار نفر ساعت آموزش تجربه محور در جهت توانمندسازی گروه‌ها برای حل مسائل تعلیم و تربیت، به شرکت کنندگان ارائه شد.

به گزارش ایکنا، افراد خلاق و ایده‌پرداز می‌توانند طرح‌های خود را به دفتر مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی واقع در خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۹۸ ارائه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱-۶۶۴۱۰۱۸۰ تماس بگیرند.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)