ورود کاربران


دوره‌های آموزشی حضوری و غیر حضوری در گرمی، پارس آباد و بیله سوار برگزار شد

دوره‌های آموزشی حضوری و غیر حضوری در گرمی، پارس آباد و بیله سوار برگزار شد

تاریخ : دوشنبه 08 آبان 1396
ساعت: 22 : 22   بازدید کنندگان : 359 بازدید
  نسخه چاپی

دوره‌های آموزشی حضوری و غیر حضوری در گرمی، پارس آباد و بیله سواربرگزار شد

مسئول مركز آموزش تخصصی كوتاه‌ مدت جهاد دانشگاهی شهرستان گرمی از برگزاری دوره "سبک زندگی بر مبنای آموزه‌های دینی" و دوره ‎آموزشی "اطفاء حریق و راه‌های پیشگیری از آن" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل، محمد فتوحی با اعلام این خبر افزود: شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با مباحثی همچون مفاهیم و کاربرد آموزه‌هاي ديني، اصول صحیح برنامه‌ریزی در زندگي و راه‌های رسيدن انسان به سعادت جاودان در فرهنگ‌هاي گوناگون بشري آشنا می‌شوند.

وی طول مدت دوره آموزشی سبک زندگی بر مبنای آموزه‌های دینی را 8 ساعت عنوان و تصریح کرد: این دوره در مهرماه سال جاری به صورت غیرحضوری با شرکت 38 نفر از کارکنان ادارات بهزیستی شهرستان‌های گرمی، پارس آباد و بیله سوار برگزار شد.

مسئول مركز آموزش تخصصی كوتاه‌ مدت جهاد دانشگاهی شهرستان گرمی به برگزاری دوره ‎آموزشی "اطفاء حریق و راه‌های پیشگیری از آن" اشاره و خاطر نشان کرد: این دوره آموزشی به منظور ارتقای سطح دانش و آگاهی کارکنان در زمینه مدیریت بحران و شناسایی انواع حریق، خاموش کننده‌ها و نحوه اطفاء حریق برگزار گردید.

فتوحی تصریح کرد: در دوره مذکور 33 نفر از کارکنان کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌های گرمی، پارس آباد و بیله سوار به مدت 6 ساعت به صورت تئوری و عملی با پدیده آتش‌سوزی، راهکارهای مقابله و اطفاء حریق آموزش آشنا شدند.

وی ادامه داد: به فراگیران این دوره‌ها پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایانی، گواهینامه معتبر اعطا می‌شود.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)