امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه جامع علمی کاربردی و جهاددانشگاهی قزوین

۲۷ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۲ کد : ۶۷۳ اخبار واحد‌ها
تعداد بازدید:۲۶
امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه جامع علمی کاربردی و جهاددانشگاهی قزوین

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان قزوین، در راستای همکاری مشترک به ویژه استفاده از ظرفیت های جهاددانشگاهی در حوزه آموزش، تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین به امضا رسید.

در حاشیه انعقاد این تفاهم نامه دکتر فتح طاهری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قزوین گفت: جهاددانشگاهی قزوین دارای ظرفیت بسیار بالا و ممتازی در آموزش است و دانشگاه علمی کاربردی جهاددانشگاهی نیز با بهره گیری از اساتید ممتاز و ارایه خدمات آموزشی نوین کیفیت آموزشی خود را به مراتب بالا برده و در سطح بالایی حفظ کرده است.

وی افزود: توجه به انتخاب رشته های تحصیلی مناسب برای ارایه و هدف مند بودن آموزش در جهاددانشگاهی رسالت انقلابی و اسلامی این نهاد ارزشمند را نمایان می کند.
مهندس پیله چی نیز با بیان توانمندی های موثر و کاربردی جهاددانشگاهی بر اهمیت کیفیت آموزش تاکید کرد و افزود: تمام تلاش ما در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی این است که دانش آموختگانی کارا در رشته های مناسبی که دارای بازار کار هستند پرورش دهیم، تا خود بتوانند به عنوان تولید کننده یاور اقتصاد کلان کشور و استان باشند.


نظر شما :