پذیرش دانشجو در مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی البرز با محوریت هنر و آی‌تی

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۶:۳۵ کد : ۶۶۸ اخبار واحد‌ها
تعداد بازدید:۲۹
پذیرش دانشجو در مرکز علمی-کاربردی جهاددانشگاهی البرز با محوریت هنر و آی‌تی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی البرز، محسن داورپناه در این خصوص اظهار کرد: رشته‌های هنری که این مرکز به صورت تخصصی در آن دانشجو می‌پذیرد شامل طراحی لباس، گرافیک، عکاسی، نقاشی، معماری، انیمیشن و چاپ پوشاک است که هر کدام از رشته‌ها در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در دو یا سه گرایش پذیرای دانشجویان است.

وی افزود: علاوه بر حوزه هنر، این دانشگاه در رشته‌های فناوری اطلاعات، امنیت اطلاعات، اینترنت شبکه و برنامه‌سازی در دو مقطع کارشناسی و کاردانی هم دانشجو می‌پذیرد.

داورپناه با اشاره به امتیازهای این مرکز تصریح کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج به عنوان تنها مرکز تخصصی در حوزه هنر در استان البرز است که رویکردی کارآفرینانه دارد و تلاش دارد آموزش‌ها کاملاً کاربردی باشند.

داورپناه ادامه داد: یکی از مزیت‌های این مرکز دانشگاهی برخورداری از صندوق قرض الحسنه دانشجویی است که دانشجویان می‌توانند به سهولت از تسهیلات قرض‌الحسنه این صندوق با اقساط ۱۶ ماهه برای پرداخت شهریه و یا پیشبرد فعالیت‌های کارآفرینانه خود استفاده کنند.

وی همچنین از امکان تقسیط شهریه دانشجویان در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی کرج خبر داد و گفت: این مرکز با به کار‌گیری اساتید مجرب و نامی در سطح ملی و بین المللی و همچنین کادر آموزشی توانمند و فضای آموزشی مجهز شامل سایت‌های کامپیوتری، کارگاه تخصصی خیاطی، استودیو و آتلیه مجهز عکاسی، کتابخانه و… مکان مناسبی برای علاقه مندان به ادامه تحصیل و دانشجویان خواهد بود.

داورپناه در خصوص نحوه ثبت‌نام در این دانشگاه گفت: علاقه‌مندان می‌توانند تا اواخر بهمن‌ماه با مراجعه حضوری به دانشگاه واقع در خیابان میخک عظیمیه کرج، نسبت به ثبت نام در رشته مورد نظر از طریق سامانه سازمان سنجش اقدام کنند و همچنین برای کسب آگاهی بیشتر با شماره تلفن ۳۲۵۴۳۴۳۰ و ۳۲۵۲۴۱۴۴ تماس حاصل کنند.

 


نظر شما :