برگزاری دوره مدیریت سبز ویژه کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان‌وبلوچستان

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۴ کد : ۶۶۲ اخبار واحد‌ها
تعداد بازدید:۲۷
برگزاری دوره مدیریت سبز ویژه کارکنان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان‌وبلوچستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، دکتر مجتبی تاجری ۲۱ بهمن با اعلام این خبر اظهار داشت: دوره آموزشی مدیریت سبز با اهدف افزایش سطح آگاهی کارکنان نسبت به کاهش تخریب محیط زیست، مصرف بهینه آب و انرژی، مدیریت پس ماند و بازیافت و آموزش و فرهنگ‌سازی محیط‌زیست برگزار شد.
وی ادامه داد: فراگیران در این دوره با راهکارهای پایش مصرف آب و انرژی، جلوگیری از اتلاف آب و انرژی و روش های مدیریت آب و انرژی در بخش های مختلف آشنا شدند.
مدیر آموزش جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: راهکارهای مدیریتی برای کاهش آلودگی های زیست محیطی ناشی از تولید زباله یکی از مهم‌ترین بخش های آموزشی بود که در این دوره به فراگیران آموزش داده شد.
تاجری افزود: راهکارهای مدیریت پسماند و زباله شامل نسوزاندن زباله در فضای بیرون، پراکنده نکردن زباله در طبیعت، انتخاب محصولاتی که حداقل آلودگی و حداکثر پایداری را دارند و جایگزینی ظروف یک‌بار مصرف گیاهی با انواع پلاستیکی و کاغذی در این دوره آموزشی برای فراگیران تشریح شد.
وی با اشاره به اینکه دوره آموزشی مدیریت سبز با حضور بیش از ۳۰ نفر از کارکانان اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان حضور داشتند، خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی در محل مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی زاهدان برگزار شد.


نظر شما :