مراسم معارفه سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۹ کد : ۶۵۸ اخبار واحد‌ها
تعداد بازدید:۱۲۱
مراسم معارفه سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، احمد عبدی پور در مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت آموزشی این واحد، اظهار کرد: ما باید همه تلاش خود را به کار ببندیم و به سوی آموزش‌های مهارت محور حرکت کنیم.

وی افزود: متاسفانه در اجرای فصول آموزشی واحدها با یکدیگر متفاوت هستند در واقع این موضوع نیازمند نظارت بیشتر از سوی جهاد دانشگاهی مرکز است.

سرپرست دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش جهاددانشگاهی ادامه داد: موضوع نیرو و سرمایه انسانی موضوع مهمی است که نگاه ما باید به آن تغییر کند چراکه نیروی انسانی است که یک مجموعه را به حرکت وا می‌دارد.

عبدی‌پور با اشاره به اینکه معاونت آموزشی باید در خدمت دیگر معاونت‌های جهاددانشگاهی باشد، تصریح کرد: ارتقا کیفیت دوره‌های آموزشی ملاک خوب و موثری برای سنجش وضع آموزش در جهاددانشگاهی خواهد بود.

 

ارتقا کیفیت آموزش در دستور کار باشد

همچنین در این جلسه محمود مراثی رییس جهاددانشگاهی واحد اصفهان، اظهار کرد: از معاونت آموزشی جهاددانشگاهی انتظار می‌رود که مدام بر تعدد فعالیت‌های آموزشی خود بی افزاید و بر روی نکته مهم مهارت آموزشی تاکید کند.

وی با بیان اینکه دو نکته باید مدنظر معاونت آموزشی واحد اصفهان باشد، تاکید کرد: ارتقای کیفیت آموزش باید در دستور کار قرار گیرد و انتظار از معاون آموزشی جدید این است که برنامه‌های خود را بر روی ارتقا کیفیت مدنظر قرار دهد.

در این مراسم همچنین افسون نیازبخش سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان ادامه داد: بی شک افزایش کیفیت آموزش در دستور کار معاونت آموزشی خواهد بود و بازگشت به برند آموزش جهاددانشگاهی واحد اصفهان نیز در دستور کار است.


( ۱ )

نظر شما :