آموزش ۷۱۰۰ سرباز در طرح «سرباز مهارت»در کرمانشاه

معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی
۰۳ آبان ۱۴۰۰ | ۲۲:۴۰ کد : ۲۳۰۲ آرشیو ۱۴۰۰
تعداد بازدید:۷۰
آموزش ۷۱۰۰ سرباز در طرح «سرباز مهارت»در کرمانشاه

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، مهندس والی با اشاره به آغاز فاز سوم این طرح در استان، گفت: اجرای این طرح در قالب تفاهم نامه فی مابین ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی، با هدف آموزش و توانمند سازی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح در سطوح بدو خدمت، حین خدمت و پس از خدمت منعقد شده است.

والی با اشاره به لزوم مهارت آموزی به سربازان، گفت: سربازان پس از سپری کردن دوران خدمت، وارد مرحله جدیدی از زندگی می شوند که طبیعتاً فراگیری آموزه های حوزه اشتغال و مهارت های زندگی در حین خدمت تا حد زیادی میتواند در انتخاب مسیر صحیح در حوزه های یاد شده برای آنها راه گشا باشد.

معاون آموزش و کارآفرینی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه با اشاره به همکاری و همراهی بسیار خوب اداره کل ورزش و جوانان در استان در اجرای این طرح، گفت: در هفت ماهه امسال، ۷۱۰۱ نفر از کارکنان وظیفه نیروهای مسلح استان درقالب این طرح، از آموزش مهارت های زندگی و مهارت عمومی اشتغال بهره مند شدند.

وی افزود: از این تعداد ۲۳۶۰ نفر از آموزشگاه رزم مقدماتی شهدا نزسا کرمانشاه، ۱۲۶۶ نفر از آموزشگاه رزم مقدماتی شهید ثابت خواه گیلان غرب و تعداد ۳۴۷۵ نفر نیز متعلق به مرکز آموزش مرزبانی شهید رجایی ناجا می باشند.


نظر شما :