انعقاد تفاهم‌نامه معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی و کانون بازنشستگان بانک مسکن

معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی
۲۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۲۲ کد : ۲۲۴۸ تاپ خبر آرشیو ۱۴۰۰
تعداد بازدید:۶۰
انعقاد تفاهم‌نامه معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی و کانون بازنشستگان بانک مسکن

براساس تفاهم نامه همکاری با کانون بازنشستگان این بانک
برنامه جهاد دانشگاهی برای آموزش و توانمندسازی پرسنل بانک مسکن
معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی و کانون بازنشستگان بانک مسکن تفاهم نامه‌ای را امضا کردند که بر اساس آن پرسنل و خانواده‌های این بانک از برنامه‌های مختلف آموزشی، کاریابی و توانمندسازی بهره مند می‌شوند.
به گزارش خبرنگار بازارکار، تفاهم نامه مشترک به منظور ایجاد و توسعه ظرفیت‌های همکاری و گسترش روابط، بین معاونت آموزش و کارآفرینی جهاددانشگاهی و کانون بازنشستگان بانک مسکن به امضاء رسید و توسعه همکاری مشترک و بهره مندی از ظرفیت، توانمندی و تجارب طرفین در آموزش، توانمند سازی، کاریابی اعضا و خانواده کارکنان بانک مسکن موضوع اصلی این تفاهم نامه همکاری است.
براساس این گزارش، توسعه همکاری در راستای اجرا و پیاده‌سازی طرح مشاوره شغلی و کاریابی ویژه خانواده محترم کارکنان بانک مسکن، استفاده از ظرفیت‌های آموزش‌های مهارتی جهاددانشگاهی برای خانواده محترم کارکنان بانک مسکن و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های مادی و معنوی طرفین تفاهم نامه از اهداف امضای این تفاهم نامه است.
معرفی اعضا واجد شرایط خانواده کارکنان بانک مسکن به کارفرمایان معتبر، بررسی، ارزیابی و طبقه بندی اسامی متقاضیان شغل و آموزش‌های مهارت محور، فناور محور و شغل محور و انجام امور مربوط به آزاد سازی مدرک ویژه فارغ التحصیلان دانشگاه‌های دولتی از وظایف و تعهدات جهاد دانشگاهی است.
همچنین ارایه تخفیفات در حوزه‌های آموزشی و کاریابی براساس توافقات آتی، اطلاع رسانی نشست‌های تخصصی و کاربردی در حوزه آموزش، اشتغال، کارآفرینی و برگزاری نمایشگاه‌هایی در حوزه اشتغال، کارآفرینی و کسب و کار و اطلاع رسانی فرصت‌های شغلی موجود در کاریابی جهاددانشگاهی به اعضا خانواده بانک مسکن و … از دیگر تعهدات جهاد دانشگاهی در این تفاهم نامه است.
از سوی دیگر، همکاری با جهاد در ارسال به موقع و کامل اسامی متقاضیان شغل و دور ه های آموزشی، تبلیغات و اطلاع رسانی عمومی خدمات مربوط به این تفاهم نامه به خانواده بانک مسکن و همکاری و مساعدت در تسویه‌های مالی مربوط به انجام فرایندهای آموزش، توانمندسازی و کاریابی خانواده بانک مسکن از تعهدات کانون بازنشستگان بانک مسکن برای این تفاهم نامه همکاری است که مدت زمان آن از تاریخ امضاء دو سال می‌باشد.
برای تسهیل ساز و کار اجرایی تفاهم نامه از طرف معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی یک نفر از مدیران یا کارشناسان ذیربط و از طرف بانک نیز یک نفر نماینده ذی صلاح برای پیگیری موضوعات مطرح شده از طریق برگزاری جلسات حضوری و غیر حضوری معرفی می‌گردد.
همچنین برای عملیاتی کردن هریک از زمینه‌های همکاری در صورت نیاز قرارداد همکاری تنظیم و به امضای طرفین خواهد رسید.
براساس بند هفت این تفاهم نامه مقرر شد؛ در صورتی که بنابر تشخیص یا پیشنهاد هر یک از طرفین تفاهم نامه ضرورت یا نیازی در تغییر مفاد تفاهم نامه باشد پس از توافق و امضای طرفین بعنوان اصلاحیه منظور شده و بعنوان متمم ضمیمه تفاهم نامه می‌شود.
براین اساس، این تفاهم‌نامه در ۸ ماده، ۱ تبصره و ۳ نسخه که هر یک حکم واحد دارند تنظیم و از تاریخ امضاء لازم‌الاجرا است و طرفین حسب ضرورت جلسات هماهنگی خواهند داشت و نمایندگان معرفی شده دو طرف هماهنگی لازم را به عمل خواهند آورد.
این تفاهم نامه نیمه اول شهریورماه توسط دکتر محمد صادق بیجندی معاون آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی و مهندس جبرائیل ایمانی مدیرعامل کانون بازنشستگان بانک مسکن به امضاء رسید.


نظر شما :