انعقاد قرارداد اجرای طرح داناب و گسترش سواد آبی بین جهاددانشگاهی همدان و شرکت آب منطقه‌ای استان

معاونت آموزش و کارآفرینی جهاد دانشگاهی
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۱:۰۶ کد : ۲۰۵۸ آرشیو ۹۹
تعداد بازدید:۲۲۷
انعقاد قرارداد اجرای طرح داناب و گسترش سواد آبی بین جهاددانشگاهی همدان و شرکت آب منطقه‌ای استان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، عبدالله میرزابیگی معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان از انعقاد قرارداد اجرای طرح داناب و گسترش سواد آبی بین جهاددانشگاهی همدان و شرکت آب منطقه‌ای استان خبر داد.

میرزابیگی ضمن اعلام این خبر، هدف اصلی اجرای طرح‌های داناب و گسترش سواد آبی را آشنایی با وضعیت منابع آبی و آموزش بهره برداری صحیح از منابع دانست.

وی افزود: در طرح های ذکر شده که برای دومین بار توسط جهاددانشگاهی همدان اجرا می شود ۳۲۰۰۰ دانش آموز متوسطه اول در ۲۶۰ مدرسه استان تحت آموزش طرح نجات دانش آموزی آب (داناب) و طرح گسترش سواد آبی قرار می‌گیرند.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی همدان گفت: با اجرای این طرح‌ها، معلمان آموزش دیده و مطالب را به دانش آموزان منتقل خواهند کرد و اهمیت آب و چرخه آن در زمین، مصارف و منابع آب، تاسیسات آن، اهمیت حفاظت های کمی و کیفی یا شرایط اجتماعی که بحران آب ممکن است ایجاد کند از جمله آموزش‌هایی است که ارایه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا این طرح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا پایان خرداد ماه ۱۴۰۰ به صورت مجازی انجام می‌شود و از مهر ماه ۱۴۰۰ با توجه به شرایط کرونا در استان برای اجرای ادامه طرح به‌صورت حضوری و یا همچنان مجازی، تصمیم گیری لازم انجام می‌شود.


( ۱ )

نظر شما :