دورههای آموزشی مهارتی ویژه تعاونیها در قزوین

معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد قزوین

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۵ کد : ۱۱۱۴ آرشیو ۹۹
تعداد بازدید:۸۵

برگزاری دوره‌های آموزشی مهارتی ویژه تعاونی‌ها در قزوین

معاون آموزش جهاد دانشگاهی قزوین گفت: دوره‌های آموزشی مهارتی ویژه تعاونی‌ها باهدف ارتقا دانش و مهارت تعاونی در عرصه‌های مختلف، در جهاد دانشگاهی قزوین برگزار می‌شود.

سمانه مولاوردیخانی، معاون آموزش جهاد دانشگاهی قزوین در گفت‌وگو با ایسنا، تصریح کرد: دوره‌های آموزشی مذکور توسط جهاد دانشگاهی قزوین با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار می‌شود. عناوین این دوره، «مهارت تأسیس تعاونی ها»، «مدیریت ارتباط با مشتری»، «بازاریابی و فروش در شرایط رکود و بحران»، «چرخه بهره وری» و «ایونت» می‌باشد.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا برگزاری این دوره‌ها به صورت آفلاین در بستر سامانه‌ی آموزش الکترونیک جهاد دانشگاهی و در محیطی کاملاً شبیه سازی شده ی کلاس درسی شامل فیلم آموزشی، منابع درسی، نظرسنجی، آزمون، تالار گفت و گو و.. آغاز شده است.

معاون آموزش جهاد دانشگاهی قزوین اظهار کرد: بدون شک توانمندسازی نیروی انسانی سازمانها و بنگاههای اقتصادی از طریق آموزش از جمله عوامل مهم تأثیرگذار در افزایش تولید، ارتقا سطح بهره وری و رشد و توسعه اقتصادی کشورها می‌باشد و از این رو برای حضور مؤثر نهادهای تعاونی در عرصه‌های ملی و بین المللی لازم است توسعه منابع انسانی این نهادها همواره مورد توجه و تأکید قرار گیرد و از طریق تدوین برنامه‌های جامع آموزشی و ایجاد بسترهای مناسب اجرایی و تأمین مالی به امر مهم آموزش اعضا و ارکان شرکتها و اتحادیه‌های تعاونی پرداخته شود.

وی خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی مهارتی ویژه تعاونی‌ها از طریق پیامک به افرادی که مشخصات آنان در اداره تعاون به ثبت رسیده است، اطلاع رسانی خواهد شد.

 


نظر شما :