برگزاری دوره‌های برخط تربیت مشاور حقوقی

معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ | ۰۰:۱۹ کد : ۱۰۴۴ آرشیو ۹۹
تعداد بازدید:۱۵۶
معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

برگزاری دوره‌های برخط (Online) تربیت مشاور حقوقی

 

جهاد دانشگاهی سازمان صنعتی شریف با هدف توسعه آموزش‌های" تخصصی" الکترونیکی در کشور و با همکاری وکلای با تجربه دادگستری اقدام به طراحی، تدوین و برگزاری دوره‌های آنلاین" تربیت مشاور حقوقی" نموده است.

 

با گسترش آسیب‌های اجتماعی در دوران کرونا و نیاز به کاهش پرونده‌های قضایی در کشور، بسیاری از اختلافات ناشی از چک و سفته، رابطه موجری و مستاجری و دعاوی خانوادگی با افزایش آگاهی و بکارگیری ظرفیت‌های مردمی در قالب شوراهای حل اختلاف قابل حل خواهد بود.

جهاد دانشگاهی صنعتی شریف با هدف توسعه آموزش‌های الکترونیکی، طراحی، تدوین و اجرای دوره‌های آنلاین در حوزه‌های مدیریت، فنی مهندسی و مالی را انجام داده است. در این راستا با همکاری وکلای با تجربه دادگستری اقدام به طراحی، تدوین و برگزاری پکیج آموزشی با عنوان تربیت مشاور حقوقی نموده است.

دوره‌های آنلاین" تربیت مشاور حقوقی" شامل ۵ عنوان به شرح ذیل می‌باشد:

  • آشنایی با اسناد تجاری (چک و سفته)
  • آشنایی با خسارات تاخیر تأدیه اسناد تجاری (چک و سفته)
  • آشنایی با حقوق روابط موجر و مستاجر
  • آشنایی با حقوق خانواده
  • آشنایی با کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری

تا کنون بیش از ۱۰۰ نفر از سراسر کشور در این پکیج آموزشی پیش ثبت نام نموده و اولین دوره آن با حضور ۲۵ نفر از ۷ استان کشور برگزار گردید.

به مناسبت عید سعید فطر و به مدت دو هفته به فراگیرانی که این پکیج آموزشی را ثبت نام می‌نمایند از ۲۰ درصد تخفیف شهریه بهره‌مند خواهند شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می‌توانند به نشانی www.online.jsharif.com مراجعه یا با شماره ۶۶۰۴۳۹۰۸ تماس حاصل نمایند.


نظر شما :