آموزش‌های برخط (Online): ابزار و تکنیک‌ها، گزینه‌ها و فرصت‌ها

تعداد دانلود :۳۶۴۲
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۰۱:۴۴
تعداد بازدید: ۱۱۰۰


آموزش‌های برخط (Online): ابزار و تکنیک‌ها، گزینه‌ها و فرصت‌ها

 

محتوای این کتاب چگونگی روش تدریس برخط، استفاده از ابزار و تکنیک‌های مبتنی بر یک آموزش استاندارد در فضای مجازی را بهمراه فرصت‌ها، چالش‌ها و گزینه‌های متعدد را بیان می‌دارد.

آموزش مجازی یکی از روش‌های نوین آموزشی است. در این کتاب مفهوم، تاریخچه، روش‌های مختلف، مزایا و معایب آموزش مجازی بررسی شده است.

منظور از آموزش مجازی آموزش افراد به صورتی است که آن‌ها از لحاظ فیزیکی در محیط آموزشی حضور نداشته باشند. اما امروزه، آموزش مجازی بصورت آموزش برخط انجام می‌شود. این روش آموزش می‌تواند کاملاً از راه دور انجام شود یا ترکیبی از یادگیری از راه دور و روش سنتی باشد. آموزش مجازی به دانشجویان و فراگیران این مکان را می‌دهد که در هر زمان و هر مکان آموزش ببینند.

امروزه آموزش‌های از راه دور تحولی در سیستم‌های آموزشی ایجاد نموده است. در یک دهه گذشته ما به مرحله‌ای رسیدیم که فراگیران اغلب انتظار نوعی آموزش برخط دارند. بسیاری از مدرسان نیز پذیرای این شیوه جدید آموزشی هستند. البته این تحویل به عنوان یک فرصت می‌باشد.

 

Teaching Online: Tools and Techniques, Options and Opportunities
Teaching Online is a clear, accessible and reassuringly practical book - essential reading for anyone interested in online teaching and course delivery. The authors share their wealth of experience in a fundamental area of interest to language teaching professionals today.

ادامه مطالب را در فایل پیوست دنبال فرمائید.نظر شما :